Кафедра парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ

Тренінг «Профілактика професійного вигорання, сучасні методи виходу із стресу»

25 вересня 2015 року науково-педагогічні працівники Кафедри парламентаризму та політично менеджменту взяли участь у дводенній програмі підвищення кваліфікації викладачів Національної академії державного управління при Президентові України «Школа педагогічної майстерності».

В рамках роботи «Школи педагогічної майстерності» кандидатом з державного управління, докторантом Валентиною Миколаївною Гурієвською було проведено тренінг «Профілактика професійного вигорання, сучасні методи виходу із стресу».

Під час проведення заняття тренер активізувала аудиторію за допомогою позиційних ігор, що сприяли виокремленню основних поведінкових тенденцій, які є характерними для домінуючих типів індивідуальностей відповідно до ментальних установок та професійного досвіду особистості. Емпіричним шляхом було встановлено рамки «Я-позиціонування» викладача-науковця з урахуванням принципів збереження психологічного здоров’я педагогічних працівників. В.М.Гурієвська вдало поєднала класичну теорію в галузі психології з альтернативними розробками сучасних дослідників та практиків психоаналізу та психотерапії. Надані учасникам тренінгу знання та практичні навички дозволять діагностувати й мінімізувати стресовий фактор в роботі з аудиторією та сприятимуть особистісному і професійному розвиткові науково-педагогічних працівників.

Дякуємо Валентині Миколаївна за корисну і своєчасну підтримку рівня професійної компетентності наших викладачів!